Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 0.5
GiftedRated ★ 4.0- The Night WatchmenRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Assassin's CreedRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5