Titles you rated
MoanaRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
LoganRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0