Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 5.0
EntertainerRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0
RememberRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.5
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0