Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Late SpringRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.5
NomadlandRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
All of Us StrangersRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5