Series
Ratings
45
My Father is StrangeRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0