Movies
Ratings
78
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
CluelessRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Ride Like a GirlRated ★ 3.0
Sometimes Always NeverRated ★ 2.0
The PostRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.0
1917Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
FameRated ★ 1.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5