Movies
Ratings
35
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0