Movies
Ratings
55
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 3.0