Movies
Ratings
307
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5