Titles you rated
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 2.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.0