Titles you rated
Eromanga SenseiRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 1.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Tamako MarketRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5