Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.5
SawRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5