Titles you rated
Ad AstraRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 2.5
Feels Good ManRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
BabelRated ★ 3.5
Amores perrosRated ★ 3.5
FortressRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
MunichRated ★ 3.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 3.5