Movies
Ratings
28
GoodFellasRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 2.0