Movies
Ratings
53
A DayRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 0.5
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 5.0
FuryRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 1.5