Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5