Movies
Ratings
481
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5