Movies
Ratings
30
Men in BlackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0