Titles you rated
Way Back HomeRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0