Series
Ratings
24
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0