Titles you rated
Terra FormarsRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Planetarian: The Reverie of a Little PlanetRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
AjinRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0- AjinRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 4.0