Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
Tangled Ever AfterRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
The CatRated ★ 2.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 3.0
Winnie the PoohRated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 1.0
Scary Movie 2Rated ★ 2.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 1.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
The Bling RingRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 3.0