Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5