Movies
Ratings
453
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
KlausRated ★ 3.0
Happiness for BeginnersRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Out-LawsRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
MoonshotRated ★ 3.0