Series
Ratings
22
Drinking SoloRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0