Movies
Ratings
430
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
The BookshopRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5