Movies
Ratings
270
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0