Series
Ratings
24
Years and YearsRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 3.0
Love&JoyRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- Good PeopleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5