Titles you rated
 Digimon: Data SquadRated ★ 5.0 Digimon: Data SquadRated ★ 5.0
 Digimon FrontierRated ★ 4.5 Digimon FrontierRated ★ 4.5
 PinocchioRated ★ 4.0 PinocchioRated ★ 4.0
 Secret GardenRated ★ 3.5 Secret GardenRated ★ 3.5
 Digimon TamersRated ★ 5.0 Digimon TamersRated ★ 5.0
 Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0 Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
 Digimon AdventureRated ★ 5.0 Digimon AdventureRated ★ 5.0
 Cheese in the TrapRated ★ 5.0 Cheese in the TrapRated ★ 5.0
 The King 2 HeartsRated ★ 4.0 The King 2 HeartsRated ★ 4.0
 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 The RebelRated ★ 4.0 The RebelRated ★ 4.0
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Witch HuntRated ★ 5.0 Witch HuntRated ★ 5.0