Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0