Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
...ingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0