Titles you rated
47 Meters DownRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.5
ItRated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0