Series
Ratings
43- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Too Hot to HandleRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5