Titles you rated
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0