Movies
Ratings
678
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 2.5
GreaseRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
From Up on Poppy HillRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.0
ShortbusRated ★ 3.5