Titles you rated
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5