Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0
WishRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Blackpink The MovieRated ★ 5.0