Titles you rated
- My Friend Is Still AliveRated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0