Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Hunter X HunterRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
Baki Hanma Season 1Rated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- 나루토 5기Rated ★ 2.5
- 나루토 4기Rated ★ 2.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 2.0
- 나루토 2기Rated ★ 2.0
NARUTORated ★ 2.0
MaidRated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0