Movies
Ratings
1830 Don't Say a WordRated ★ 2.5 Don't Say a WordRated ★ 2.5
 Fair PlayRated ★ 2.5 Fair PlayRated ★ 2.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 Dial M for MurderRated ★ 3.5 Dial M for MurderRated ★ 3.5
 The Exit 8Rated ★ 3.5 The Exit 8Rated ★ 3.5
 The KidRated ★ 3.0 The KidRated ★ 3.0
 Love Lies BleedingRated ★ 2.5 Love Lies BleedingRated ★ 2.5
 The Kid with a BikeRated ★ 3.0 The Kid with a BikeRated ★ 3.0
 KikujiroRated ★ 2.5 KikujiroRated ★ 2.5
 My Dear EnemyRated ★ 4.0 My Dear EnemyRated ★ 4.0
- NoiseRated ★ 2.0
 VertigoRated ★ 3.5 VertigoRated ★ 3.5
 Robot DreamsRated ★ 4.0 Robot DreamsRated ★ 4.0
 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
 Someone SpecialRated ★ 2.5 Someone SpecialRated ★ 2.5
 Singin' in the RainRated ★ 3.0 Singin' in the RainRated ★ 3.0
 Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 2.0 Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 2.0
 ProblemistaRated ★ 4.5 ProblemistaRated ★ 4.5
 StokerRated ★ 3.0 StokerRated ★ 3.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0