Series
Ratings
12
Sweet 18Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0