Movies
Ratings
295
I, RobotRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Come and SeeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5