Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
YoloRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0