Movies
Ratings
39
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5