Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
My Golden LifeRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 1.5
Voice season1Rated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0