Movies
Ratings
28
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 0.5