Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5