Titles you rated
I Haven't Done My Best YetRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0