Movies
Ratings
514
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5