Movies
Ratings
87
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0